Další závod

V Extralize druhé místo s Markétou Praha

V Mistrovství ČR družstev – Extralize 2016 Ondra startoval ve všech osmi závodech. Dohromady vyjel do 26 jízd, ve kterých získal 29 bodů. V průměru 1,115 bodu na jízdu. Nejlépe mu vyšel předposlední závod Extraligy v pardubickém Svítkově. Ze čtyř jízd vybojoval osm bodů. Jednu rozjížďku dokázal vyhrát a připsal si skalpy takových jezdců jako Tomáš Suchánek, Zdeněk Simota nebo Hynek Štichauer.

 

16.4. Extraliga, Plzeň:

1. AMK ZP Pardubice – 37
1. Aleš Dryml – 12 (3,2,2,2,3)
2. Tomáš Suchánek – 8 (3,1,-,2,2)
3. Josef Novák – 0 (0,0,0,-)
4. Hynek Štichauer – 6 (R,-,2,3,1)
5. Václav Milík – 11 (2,3,3,3)

2. AK 3ton Slaný – 32
1. Eduard Krčmář – 13 (3,M,1,3,3,3)
2. Piotr Dziatkowiak – 3 (1,1,-,1,0)
3. –
4. Michal Dudek – 2 (1,0,1,R)
5. Jakub Jamróg – 14 (2,3,3,3,1,2)

3. AK Markéta Praha – 29
1. Michal Škurla – 2 (0,2,0,0,0)
2. Filip Hájek – ns (-,-,-,-)
3. Matěj Kůs – 12 (3,3,2,2,2)
4. Ondřej Smetana – 3 (2,0,0,1,0)
5. Josef Franc – 12 (1,3,3,3,2)

4. BP Team – 22
1. Martin Gavenda – 7 (2,2,2,1,R)
2. Patrik Mikel – 3 (1,1,1,0)
3. Radek Podhadský – 0 (R,-,-,-)
4. Fritz Wallner – 5 (2,1,1,0,1)
5. Michael Hádek – 7 (3,0,2,1,1)

Jízdy Ondry:

3. Krčmář, Smetana, Mikel, Novák

8. Jamróg, Gavenda, Suchánek, Smetana
9. Jamróg, Dryml, Wallner, Smetana

13. Štichauer, Hádek, Smetana, Dudek (R4)

20. Milík, Jamróg, Hádek, Smetana

 

17.5. Extraliga, Praha

1. ZP Pardubice 37
Josef Novák 0 0 – 1 1
Hynek Štichauer 2 3 2 0 2 9
Tomáš Suchánek 1 – 3 3 3 10
Aleš Dryml 2 3 1 – 3 9
Krystian Pieszczek, PL 3 3 2 R 8
2. AK Markéta Praha 33
Matěj Kůs 3 2 2 2 2 11
Zdeněk Holub 3 2 1 – 6
Ondřej Smetana 0 – 1 0   1
Michal Škurla 1 2 – 0 3
Josef Franc F 3 4* 2 1 2 12
3. AK 3ton Slaný 32
Michal Dudek 0 2 – R 2
Adam Fencl – – – – DNR
Piotr Dziatkowiak, PL (ACCR) 1 0 0 2 0 3
Eduard Krčmář 2 R 1 4* 3 1 11
Jakub Jamróg, PL 3 3 3 1 3 3 16
4. BP Team 25
Martin Málek 2 1 0 1 3 0 7
st.č. 2 – neobsazeno
Patrik Mikel 1 1 0 1 0 3
Radek Podhadský 0 1 0 – 1
Michael Härtel, D 3 1 2 6* 1 1 14

Jízdy Ondry:

2. Jamróg, Málek, Suchánek, Smetana

10. Pieszczek , Härtel, Smetana, Dziatkowiak

13. Krčmář, Pieszczek, Málek, Smetana

 

8.6. Extraliga, Slaný

1. AK 3ton Slaný: 24
1 Michal Dudek 1 (0,1,0)
2 Eduard Krčmář 7 (3,2,2)
3 –
4 Piotr Dziatkowiak 5 (3,2,0)
5 Adrian Miedziński 11 (2,3,3,3)

2. ZP Pardubice: 23
1 Tomáš Suchánek 2 (2,0,-)
2 Aleš Dryml 9 (3,3,3)
3 Hynek Štichauer 3 (1,-,2)
4 Josef Novák 0 (0,0,-,0)
5 Václav Milík 9 (3,3,3)

3. AK Markéta Praha: 21
1 Matěj Kůs 3 (R,1,2)
2 Ondřej Smetana 2 (1,-,1)
3 Zdeněk Holub 5 (2,1,2)
4 Michal Škurla 2 (-,1,-,1)
5 Patryk Dolny 9 (3,6!,0)

4. BP Team: 15
1 Patrik Mikel 1 (1,0,0)
2 Martin Málek 9 (2,2,1,4)
3 Fritz Wallner 4 (1,2,1)
4 Martin Gavenda 1 (0,0,1)
5 Michal Hádek NS

Jízdy Ondry:

1. Dziatkowiak, Suchánek, Smetana, Gavenda

10. Miedziński, Štichauer, Smetana, Mikel

 

29.6. Extraliga – 4.kolo, Pardubice – Svítkov (391 m)

1. Zlatá Přilba Pardubice – 44
1. Tomáš Suchánek – 14 (3,3,3,2,3)
2. Josef Novák – 2 (1,1,-,0)
3. Aleš Dryml – 8 (2,3,2,-,1)
4. Hynek Štichauer – 8 (3,-,2,1,2)
5. Václav Milík – 12 (3,3,3,3)

2. AK Markéta Praha – 35
1. Zdeněk Holub – 6 (2,1,1,1,1)
2. Michal Škurla – 0 (0,-,-,-)
3. Matěj Kůs – 9 (3,1,1,3,1)
4. Ondřej Smetana – 4 (2,2,d,-)
5. Josef Franc – 16 (2,6!,2,3,3,d)

3. AK 3ton Slaný – 27
1. Milen Manev – 0 (-,R,-,-)
2. Piotr Dziatkowiak – 2 (1,-,0,1,0)
3. Eduard Krčmář – 10 (3,1,1,1,2,2)
4. Michal Dudek – 1 (1,0,-,0)
5. Jakub Jamróg – 14 (1,4!,2,3,2,2)

4. BP Team – 22
1. Radek Podhadský – 0 (0,-,0,-)
2. Martin Málek – 10 (0,2,2,2,3,1)
3. Martin Gavenda – 11 (2,3,6!,0,0)
4. Patrik Mikel – 1 (0,0,-,1,0)
5. Michael Hádek – 0 (0,0,R)

Jízdy Ondry:

1. Štichauer, Smetana, Dziatkowiak, Podhadský

7. Gavenda, Smetana, Novák, Manev (R3)

12. Suchánek, Málek, Krčmář, Smetana (d)

 

7.9. Extraliga, Slaný

1. AMK ZP Pardubice (39 bodů)
SUCHÁNEK Tomáš (R,2,2,2) 6
ŠTICHAUER Hynek (3,3,2,1) 9
NOVÁK Josef (F,0,0) 0
DRYML Aleš (2,1,2) 5
MILÍK Václav (4,3,3,3,3,3) 19

2. AK Markéta Praha (37 bodů)
SMETANA Ondřej (2,1,1) 4
ŠKURLA Michal (3,1,1,1) 6
FRANC Josef (2,2,2,3,3) 12
HOLUB Zdeněk (2,1,1) 4
KŮS Matěj (3,3,3,1,1) 11

3. AK 3ton Slaný (30 bodů)
DUDEK Michal (1,R,1,0,R) 2
KRČMÁŘ Eduard (3,3,1,2,2) 11
DZIATKOWIAK Piotr (1,0,0,2) 3
JAMROG Jakub (1,3,3,3,2,2) 14

4. BP Team (18 bodů)
PODHADSKÝ Radek (F) 0
MÁLEK Martin (3,2,4!,0,0) 9
GAVENDA Martin (0,0,0,1,0) 1
MIKEL Patrik (1,1,0) 2
SIMOTA Zdeněk (0,3,0,2,1,0) 6

3. Krčmář, Smetana, Mikel, Novák (F4)

10. Jamrog, Štichauer, Smetana, Gavenda

16. Milík, Simota, Smetana, Dudek

 

28.9. Extraliga, Březolupy (381 m), rozhodčí Pavel Váňa

1. ZP Pardubice – 41
1. Josef Novák – 0 (0,0,F)
2. Tomáš Suchánek – 8 (2,2,2,2)
3. Hynek Štichauer – 9 (2,3,2,2)
4. Aleš Dryml – 10 (3,3,2,2)
5. Václav Milík – 14 (3,3,2,3,3)

2. AK Markéta Praha – 37
1. Zdeněk Holub – 0 (0,0)
2. Josef Franc – 18 (2,2,3,6!,2,3)
3. Ondřej Smetana – 4 (2,1,1)
4. Michal Škurla – 3 (3,0,0)
5. Matěj Kůs – 12 (1,2,1,3,3,2)

3. AK 3ton Slaný – 26
1. Michal Dudek – 3 (1,0,1,1,0)
2. –
3. Piotr Dziatkowiak – 2 (1,0,1,0)
4. Eduard Krčmář – 16 (3,1,6!,3,3)
5. Jakub Jamróg – 5 (3,1,1,R,0,0)

4. BP Team – 25
1. Martin Gavenda – 3 (0,0,R,2,1)
2. Filip Hájek – 2 (1,0,1)
3. Martin Málek – 8 (1,3,2,0,1,1)
4. Radek Podhadský – 0 (0)
5. Zdeněk Simota – 12 (2,2,1,6!,1)

Jízdy Ondry:

3. Krčmář, Smetana, Hájek, Novák

6. Málek, Suchánek, Smetana, Dudek

14. Simota (6!), Štichauer, Smetana, Dziatkowiak

 

7.10. Extraliga, Pardubice – Svítkov (391 m)

1. AMK ZP Pardubice – 41+3
1. Aleš Dryml – 10 (3,3,2,-,2)
2. Josef Novák – 0 (0,0,-,0)
3. Tomáš Suchánek – 10 (2,3,3,2,-)
4. Hynek Štichauer – 4 (2,-,1,1,0)
5. Václav Milík – 17+3 (3,2,6!,3,3)

2. AK Markéta Praha – 41+2
1. Josef Franc – 8 (3,1,3,0,1)
2. Zdeněk Holub – 8 (3,1,-,3,1)
3. Michal Škurla – 2 (2,-,0,-)
4. Ondřej Smetana – 8 (2,2,-,3,1)
5. Matěj Kůs – 15+2 (3,3,3,3,3)

3. AK 3ton Slaný – 29
1. Eduard Krčmář – 11 (3,2,2,R,2,2)
2. Milen Manev – 2 (1,0,-,1)
3. Jaroslav Petrák – 3 (1,1,1,-)
4. Michal Dudek – 1 (1,-,0,0)
5. Jakub Jamróg – 12 (2,4!,2,3,1)

4. BP Team – 15
1. Martin Gavenda – 1 (0,1,0,-,-)
2. Martin Málek – 4 (R,R,-,2,2)
3. Patrik Mikel – 2 (1,-,1,0)
4. Radek Podhadský – 0 (0,0,0,0)
5. Zdeněk Simota – 8 (2,1,2!,1,2,0)

Jízdy Ondry:

3. Krčmář, Smetana, Mikel, Novák

8. Dryml, Smetana, Petrák, Málek (R/st)

13. Smetana, Suchánek, Simota (2!), Krčmář (R4)

17. Jamróg, Simota, Smetana, Štichauer

 

9.10. Extraliga, Praha – Markéta

1. ZP Pardubice: 40 bodů
1 Tomáš Suchánek 11 (3,2,2,2,2)
2 Jaroslav Petrák 1 (1,0,-,-,-)
3 Hynek Štichauer 12 (2,3,3,2,2)
4 Josef Novák 1 (0,-,1,0)
5 Václav Milík 15 (3,3,3,3,3)

2. AK Markéta Praha: 39 bodů
1 Josef Franc 12 (3,2,2,3,2)
2 Ondřej Smetana 3 (1,1,-,1,-)
3 Zdeněk Holub 7 (3,1,2,-,1)
4 Michal Škurla 4 (0,-,3,1)
5 Matěj Kůs 13 (3,3,3,3,1)

3. 3ton Slaný: 35 bodů
1 Michal Dudek 6 (2,2,2,0,-)
2 –
3 Eduard Krčmář 14 (3,3,1,6,1)
4 Milen Manev 5 (1,2,0,1,1)
5 Jakub Jamróg 10 (2,1,R,2,3,2)

4.BP Team: 9 bodů
1 Patrik Mikel 5 (2,1,1,1,0)
2 Radek Podhadský 0 (0,0,0,0,0)
3 Martin Gavenda 1 (0,0,1,0,0)
4 Zdeněk Simota – NS
5 Martin Málek 3 (1,0,0,2,0)

Jízdy Ondry:

3. Krčmář, Mikel, Smetana, Novák

7. Štichauer, Dudek, Smetana, Málek

15. Milík, Jamróg, Smetana, Podhadský

 

Konečné pořadí Extraligy 2016:

  1. ZP Pardubice – 31 (302)
  2. Markéta Praha – 22 (272)
  3. AK 3ton Slaný – 19 (235)
  4. BP Team – 8 (151)

 

zdroj: speedwaylive.eu, speedwaya-z.cz